1.

Dlaczego Diflos®?

Diflos® jest innowacyjnym produktem w zawierającym mikroenkapsulowane żywe kultury bakterii szczepu Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) o udowodnionym w badaniach klinicznych bezpieczeństwie stosowania. Dzięki specjalnej otoczce ochronnej do jelita dociera aż do 90% żywych bakterii.

2.

Czy Diflos® można stosować u noworodków i małych dzieci?

Suplement diety Diflos® w postaci kropli można stosować od pierwszych dni życia.

3.

Kiedy przyjmować Diflos®?

Suplement diety Diflos® można przyjmować wspomagająco: w trakcie i po antybiotykoterapii, w przypadku zmiany naturalnej mikroflory przewodu pokarmowego (w biegunkach o różnej etiologii), w stanach obniżonej odporności organizmu.

4.

Czy Diflos® można przyjmować razem z antybiotykiem?

Suplement diety Diflos® może być stosowany razem z antybiotykiem. Warto jednak pamiętać, aby przyjmować probiotyk razem z posiłkiem lub bezpośrednio po – dostępność składników pokarmowych wzmocni działanie probiotyku i ułatwi kolonizację jelit.

5.

Jak przechowywać Diflos®?

Diflos® należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C. Produkt zawiera żywe kultury bakterii (probiotyki), które są wrażliwe na ciepło. Z tego względu nie należy narażać ich na działanie źródeł ciepła, promieni słonecznych oraz na gwałtowne zmiany temperatur.